Svadobné videá

Nakrúcanie svadobných videí je tá najkrajšia práca, akú sme kedy robili. Ďakujeme, že môžeme byť už piaty rok súčasťou vašich veľkých dní.

Svadobné video neoľutujete

Svadba je jeden z najsilnejších okamžikov vo vašom živote. Tak prečo ju nezachytiť aj formou videa? Stála vás veľa energie a času a video je skutočne posledný krok, ktorý by ste nemali preskakovať. Pracujeme tak, že si nás ani nevšimnete ale ten výsledok vám vyrazí dych.

Nedovoľte, aby vás veľký deň zmizol bez stopy

Svadba je jedna z mála udalostí, kde sa stretne celá rodina pohromade. Získajte jedinečné video pre budúce generácie. Na rozdiel od fotiek vieme zachytiť aj pohyb, reč, tanec a spev.

Doprajte si

Doprajte si komfort a dovoľte nám zachytiť váš deň. Svadba vám zbehne ako voda a uvidíte, že si veľa vecí nebudete pamätať, alebo si ich ani nevšimnete. Pozrite si ho znova v pohodlí domova. Pretože fotky nie sú všetko.

Nemáte radi 4hodinové videá? Ani my

Dobré svadobné video je ako dobrý film. Má úvod, jadro a záver. Nenudí vás, ale dokázali by ste ho pozerať dookola. Má dynamický strih a príjemnú hudbu. Okrem krátkeho klipu vám pripravíme 60 minútové video. Zachytíme všetko a neunikne nám nič. Zároveň vyberieme to najkrajšie. Svadba nie je futbalový zápas – nie je potrebné sledovať každú jednu minútu.

Od teraz už navždy

Váš klip budete mať po ruke už navždy vo forme súkromného online odkazu. Uvidia ho iba tie osoby, ktorým odkaz pošlete. Vaše videá strážime doživotne v našich archívoch, preto sa môžete spoľahnúť, že ostanú večné.

Nezáväzná rezervácia

Zistite dospupnosť termínov a vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru. Nakrúcame hlavne na východnom Slovensku - v okresoch Spišská Nová Ves, Levoča, Košice, Poprad a Prešov, ale radi za vami pricestujeme kamkoľvek.