Svadobné videá

Nakrúcanie svadobných videí je tá najkrajšia práca, akú sme kedy robili. Ďakujeme, že môžeme byť už piaty rok súčasťou vašich veľkých dní.

Evka a Juraj

Keď sa dve duše rozhodnú spojiť svoje životy, ani hromy a blesky im v tom nezabránia. Ak sú tie duše speváci, bude o ich svadbe vedieť celý les. Veď láska znamená kráčať spolu pod jedným dáždnikom

Barborka a Pali

Krásny obrad na lúke. Na symbolickom mieste, kde ste chodili ešte ako deti, hostina v miestnom penzióniku a fotenie pri jazere. Pre nádhernú svadbu nepotrebujete ruch veľkomesta.

Janka a Michal

Janka a Mchal mali krásnu svadbu, kde prevládali prírodné motívy. Ako prostredie pre umelecké zábery si vybrali staručkú drevenicu a kameňolom. Dominovali farby hnedá, sivá, zelená a biela.

Maroš a Paťka

Milovníci pokru Maroš a Paťka si vybrali pre portréty priestory šialenej Tricklandie. Ich novembrovú svadbu podčiarklo fotenie na čerstvom snehu v Tatrách. Z farieb dominovala biela, čierna a červená.

Saška a Peťo

Elegantná nevesta vyzerala rozprávkovo. Kráľovskú atmosféru doplnilo fotenie portrétov v kaštieli Stražky. Septembrová svadba prináša zábery zaliate slnkom a prírodu maľovanú jesennými farbami.

Barbara a Milan

Praví milovníci folklóru si zvolili ľudové motívy. Pravoslávny obrad na Slovinkách pôsobil veľkolepo a mysticky. Sálu zdobilo ihličie, šišky, folklórne stužky a skvelá Ľudová hudba Stropkoviani.

Rasťo a Ivanka

Láska ako z veľkej knihy. Na svadbe nechýbali ľudové tradície, veľka rodina a množstvo priateľov, ktorí sa bavili do rána. Náš pár zvládol náročný harmonogram s úsmevom a eleganciou.

Katka a Marek

Vášniví cestovatelia a turisti. Umelecké zábery sme nakrúcali v okolí jazera a na Tomášovskom výhľade. Augustová svadba je bohatá na čerstvé ovocie a vzduch sa ku večeru na Spiši už pekne ochladí.

Ferdinand a Peťka

Počas svadby sa v Spišskej Novej Vsi konal Festival živých sôch. Máme originálne zábery priamo z centra festivalu. Okrem toho sme nakrúcali pri slamenných stohoch aj v nádhernej prírode Červených skál.

Nezáväzná rezervácia

Zistite dospupnosť termínov a vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru. Nakrúcame hlavne na východnom Slovensku - v okresoch Spišská Nová Ves, Levoča, Košice, Poprad a Prešov, ale radi za vami pricestujeme kamkoľvek.