Doprajte si svadobné video

Svadba je jedinečný okamih, kedy sa stretne celá rodina a všetci vaši blízky. Nepremeškajte príležitosť vytvoriť krásne video ako spomienku na tento deň pre ďalšie generácie.

Ak je obzázok hodný tisíc slov, video má cenu miliónov

Mladomaželia nám často hovoria, že im svadba zbehla veľmi rýchlo. Niektoré okamihy si nestihli ani všimnúť. Preto sú video a klip také dôležité. Zachytia všetky momenty, ktoré si nestihnete uvedomiť. Je to jediná spomienka s obrazom a zvukom, preto je najbližšia realite.

Spomienka na celý život

Svadobné video je nádherná spomienka na celý život. Krátky klip ocení aj vaša rodina a priatelia, pretože ho budete mať stále po ruke vo forme online verzie.

Video aj klip vám pred dokončením najprv ukážeme a odošleme ho až keď s ním budete maximálne spokojní. Na USB dodáme videá v najvyššej FULL HD kvalite.

Nechajte sa spevádzať

Nechajte sa sprevádzať pri plánovaní umeleckých záberov. Pár týždňov pred svadou si dohodneme osobné stretnutie, aby sme sa spoznali a osvojili si vaše predstavy.

Scenár

Spoločne vytvoríme scnár nakrúcania svadobného dňa. Pripravíme sa na každú udalosť a zachytíme úplne všetko.

Natáčanie

Počas svadby si nás ani nevšimnete. Žiadneho z hostí nebudeme režirovať a natočíme váš deň tak, ako sa naozaj stal.

Doručenie

Videá budú hotové do niekoľkých týždňov po svadbe. Doručíme online verziu aj USB s najvyššou Full HD kvalitou.

Svadobný klip plus svadobné video

Naše balíky obsahujú svadobný klip a líšia sa iba dĺžkou videa. Kvalitné svadobné video má vyzerať ako film. Obsahuje úvod, jadro a záver. Preto nakrúcame celý svadobný deň od začiatku do konca.

Dobrý film ani video nebudete pretáčať, pretože má dynamický strih, krásne zábery a skvelú hudbu.

Dĺžka svadobného klipu

Maximálna dĺžka svadobného videa

Balík - umelecké svadobné video

svadobné video 60 minút / 120 minút
svadobný klip do 10 minút
nakrúcame celý svadobný deň
jeden kameraman
nakrúcanie 2 hodiny aj mimo svadobný deň
video online
drevené USB

Cenovú ponuku na mieru vám pripravíme po prvom kontakte. Overte si dostupnosť termínov telefonicky, emailom alebo pomocou správy cez Facebook či Messenger.

Nezáväzná rezervácia

Zistite dospupnosť termínov a vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru. Nakrúcame hlavne na východnom Slovensku - v okresoch Spišská Nová Ves, Levoča, Košice, Poprad a Prešov, ale radi za vami pricestujeme kamkoľvek.

Nadštandardné služby

Pre milovníkov filmovej kvality ponúkame LETECKÉ ZÁBERY natáčané dronom.

Ak sa neviete dočkať svojich videí, skvelou voľbou je služba RÝCHLA VÝROBA pre expresne rýchly strih a doručenie videí.

Letecké zábery

Ak chcete dosiahnuť filmovú kvalitu svadobného videa, letecké zábery sú určené presne pre vás. Poradíme s výberom najkrajších lokalít v blízkosti svadby pre dychvyrážajúce snímky.

Rýchla výroba

Služba super rýchla výroba zaručuje vyhotovenie videí do 7 dní po svadbe. Videá najprv nahráme online ako skrytý súkromný link. Odošleme ich až vtedy, keď s nimi budete maximálne spokojní.